Przejdź do treści

Bez kredytu, bez wkładu własnego

Wystarczy, że wpłacisz 6-krotność czynszu (traktujemy ją jako kaucję) i już możesz mieszkać. Najemcy, którzy zgodzą się na weryfikację czynszową, mogą wpłacić niższą, 3-miesięczną kaucję. Będąc najemcą Mieszkania Plus, śpisz spokojnie. Jeśli tylko nie łamiesz warunków umowy, nikt nie wypowie Ci najmu.

Z wykończeniem pod klucz

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po Twojej stronie jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. Co zatem zastaniesz w mieszkaniu?

Z dopłatą do czynszu

Najemcy mogą się starać o dopłaty czynszowe. Wysokość dopłaty zależy od indywidualnej sytuacji najemcy. Obecnie najemcy naszych osiedli pobierają od ok. 150 do ponad 800 zł miesięcznie. Maksymalny okres, przez jaki można korzystać z dopłat to 15 lat.

Dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Na osiedlu zaplanowane są także mieszkania dla osób poruszających się na wózku. Są to lokale mieszkalne znajdujące się na parterze wszystkich budynków. Do większości z nich przypisane są ogródki lokatorskie.

Atuty mieszkań

przestronne ogródki


balkony


kuchnie odrębne lub w aneksie


funkcjonalne układy nawet przy małych metrażach


duży wybór lokali 2- i 3-pokojowych


Uwaga! Obecnie kończymy opracowywanie kart z rzutami i opisem mieszkań, ale już w najbliższym czasie będziesz mógł skorzystać z poniższej przeglądarki lokali.

Znalezionych mieszkań: 0
Strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.