Jeżeli chcesz zapisać się na listę rezerwową, wypełnij poniższy formularz. W przypadku, gdyby któreś z mieszkań się zwolniło, powiadomimy Cię o tym.

Opłaty mieszkaniowe

  • czynsz 28,51 zł/mkw. (w rynkowym filarze rządowego programu stawki są na tym samym poziomie, jak na rynku prywatnym – różnicę stanowią dopłaty do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start” (4-osobowa rodzina w Nowym Targu może liczyć nawet na ok. 360 zł takiej dopłaty miesięcznie)
  • zaliczka na koszty eksploatacji 6,25 zł/mkw. (jest to opłata za utrzymanie części wspólnych, remonty, etc.
  • własne rachunki – ogrzewanie, prąd, woda, wywóz nieczystości, etc. (każde mieszkanie ma liczniki)
Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Nowy Targ Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Nowy Targ Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Facebook:

profil firmowy PFR Nieruchomości

grupa dla wnioskodawców

witryna firmowa >>

Infolinia: 22 703 43 49

mail: infolinia@mdr.pl

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:
Klaudia Dryja iod@pfrm.pl
kom. 501 396 716