Lista wniosków zakwalifikowanych do najmu

Do najmu zakwalifikowało się 271 gospodarstw domowych. Z każdą z osób, które znalazły się na pozycjach 1- 130, skontaktujemy się w kolejności zgodnej z listą. A zatem najpierw swoje przyszłe „M” wybiorą osoby z początkowych miejsc na liście, a na końcu – osoby z ostatnich miejsc na liście. Uwaga! Z osobami, które znalazły się na liście dalej niż miejsce 130, skontaktujemy się w przypadku, jeżeli zostaną nam wolne lokale.

NOWY TARG – 1 CZERWCA 2022 – WNIOSKI ZAKWALIFIKOWANE DO NAJMU

 

Jak będzie wyglądał wybór mieszkania? 

Od 6 czerwca br. nasz przedstawiciel skontaktuje się z pierwszymi osobami z listy, aby umówić się na termin spotkania na osiedlu. Potem będziemy dzwonić – zgodnie z listą – do kolejnych osób. Podczas spotkania na osiedlu obejrzysz trzy lokale i wybierzesz ten, na który chcesz podpisać umowę najmu. Obecnie nie umiemy Ci powiedzieć, ile czasu potrwa proces oglądania mieszkań przez 130 rodzin i kiedy przypadnie Twój termin wizyty na osiedlu. Planujemy, że codziennie obsłużymy co najmniej kilka rodzin, a spotkania rozpoczną się po 10 czerwca br. – zależy to jednak od tego, czy nasi eksperci dokonają ostatecznych odbiorów prac wykończeniowych w lokalach.

Które lokale obejrzysz na osiedlu? To zależy od trzech rzeczy: 

  • jaką masz zdolność czynszową (np. jeśli masz zdolność czynszową na lokale do 1600 zł /m-c, nie możesz wynająć droższego lokalu)
  • które miejsce zajmujesz na liście (jeśli jesteś na szczycie listy, wolne będą niemal wszystkie mieszkania, kiedy przyjdzie Twój czas na wizytę na osiedlu)
  • i oczywiście od tego, jakie mieszkania Ci się podobają

Najlepiej zrobisz, jeśli w przeddzień Twojej wizyty na osiedlu (lub nawet w dniu wizyty) zajrzysz na stronę https://nowytarg.mdr.pl/mieszkania/ i sprawdzisz, które mieszkania są jeszcze dostępne:

KROK 1: Po prawej stronie, na szarym panelu, zaznacz opcję „dostępne mieszkania” (ta opcja pojawi się na stronie w ciągu kilku dni) i kliknij „SZUKAJ”

KROK 2: Zapisz sobie na kartce 10 mieszkań (spisz numer lokalu), które są jeszcze dostępne i mieszczą się w Twojej zdolności czynszowej.  Najlepiej, jeśli zaznaczysz je w kolejności: od tych, które Ci się najbardziej podobają do tych, które Ci się najmniej podobają. Kartkę zabierz ze sobą na osiedle.

Powodzenia i trafnych wyborów! Masz pytania? Zadzwoń: 22 703 43 49.