Zasady weryfikacji czynszowej

zasady weryfikacji czynszowej

 

ZASADY WERYFIKACJI CZYNSZOWEJ z dn. 26 kwietnia 22 >> POBIERZ BROSZURĘ

Jeżeli zakwalifikowałeś się do II etapu naboru lub zgłosiłeś się na listę rezerwową (a nam zostały wolne mieszkania), zaprosimy Cię do weryfikacji czynszowej – czyli sprawdzenia, czy będziesz w stanie płacić czynsz i rachunki. Weryfikacja ta przebiega w dwóch krokach: 

KROK 1

Otrzymałeś mailem link do elektronicznego formularza (wysłaliśmy go na adres mailowy, który podałeś we wniosku o mieszkanie). W formularzu trzeba wpisać dane o przychodach i zobowiązaniach Twojego gospodarstwa domowego. Uwaga! Link będzie aktywny do 6 maja br.
 
KROK 2
Wraz z linkiem przesłaliśmy Ci dokumenty, które trzeba wypełnić i podpisać, a następnie przekazać – do 12 maja br. na adres:
GRUPA KONSULTINGOWA DEFIN
ul. Sokolska 65, 40-087 Katowice
godziny pracy biura: 10 – 18
(w sobotę, 30.04. biuro również pracuje, w godz. 9 – 16, a 2 maja normalnie: 10 – 18)
 
Kontakt bezpośredni do Grupy Defin:
Agnieszka Citak, 510 211 498, e-mail: a.citak@defin.pl
 Jagoda Pięta, 515 279 633, e-mail: j.pieta@defin.pl
 
Jeżeli nikt nie odbierze, po prostu poczekajcie – Defin oddzwoni na każde nieodebrane połączenie.
 

Uwaga! Osoby, które udokumentują swoją zdolność czynszową, mogą wpłacić niższą, 3-miesięczną kaucję. Natomiast osoby, które zadeklarują, że po podpisaniu umowy najmu wpłacą wyższą, 6-miesięczną kaucję (wpłacasz ją w ciągu 14 dni od podpisania umowy najmu), składają tylko oświadczenia o swoich dochodach i zobowiązaniach. I tylko na podstawie tych oświadczeń określamy ich zdolność czynszową.

KROK 3

Obowiązkowa dla wszystkich jest weryfikacja w BIG InfoMonitor i KRD – przejdziesz ją niezależnie od tego, jaką kaucję zadeklarujesz.